logo removebg preview

Palju õnne meile kõigile lasteaia 70. juubeli puhul!

Sõmerpalu lasteaia 70. juubeliüritus sattus väga erilisse aega. Oleme kimpus juba kolmanda viiruselainega ja kogu maailm meie ümber on muutumises. Muutused on aga need, mis meid edasi viivad. Ka lasteaed on muutumises. Oleme uue maja saamise ootuses, mis ei paista enam üldse võimatu unistusena vaid juba päris käega katsutavas kauguses. Meie lasteaed on Võru vallas esimene, kes sel õppeaastal läks ühes rühmas üle süsteemile, kus ei ole õpetaja abi. Täpikeste rühmas on üks vastutav õpetaja ja kaks abiõpetajat.

Oleme Tervist Edendav Lasteaia võrgustiku liige juba aastast 2001. Tunneme rõõmu, et saame pakkuda lastele ja oma meeskonnale lihtsast kodumaisest toorainest valmistatud toitu. Eelkõige kasutame mahetoodangut ja teravilja, köögivilja ning kartuli saame kohalike ettevõtjate käest. Ka leib tuleb kohalikult väikeettevõtjalt.

Meie suureks rikkuseks on kohe ukseall olev suur park. Nii palju toredaid tegemisi saab just seal läbi viia!

Paljutki on muutunud sellest ajast, kui lasteaed alles loodi - värvilisemad mänguasjad, mugavamad voodid, robotid, ekraanid jne. Üks on aga kindel ja muutumatu - inimesed, kes lasteaias töötavad hoolivad lastest ja annavad endast igapäevaselt parima, et lapsed oleksid hoitud ja õpetatud.

Palju tänu, hea kolleeg!

Sõbralikku koostööd, armas lapsevanem!

Soovin kõigile meie partneritele südametarkust ja hingejõudu, et meie lapsed oleksid õnnelikud!

Palju õnne meile kõigile lasteaia 70. juubeli puhul!

 

Mõtlesime, et parim kingitus on emotsioon ja emotsioonid on need, mida oleme ise kogunud. Siit kaante vahelt leiad lugusid meie tegemistest ja saame tuttavaks meie inimestega. Sekka veidi ajalugu ja mälestusi.

Soovin Sulle mõnusaid emotsioone meie esimese ajakirja seltsis! KLIKI LINGIL - https://read.bookcreator.com/Gl0MoHPxW1ZljS5YFhGmYOgs5Sx1/wnzHA3nZQgiWQ64Le3_wkA

Tänane direktori asetäitja Jaana