logo removebg preview

Informatsioon lapsevanematele

Avalduse palume tuua lasteaeda või saata digitaalselt allkirjastatuna lasteaia e-posti aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Lasteaia õppemaks on alates 01.01.2023 15 eurot. Seda tasutakse 11 kuud (juuli kuu eest ei maksta). Toidupäeva maksumus alates 1.septembrist 2022 on 1.80 eurot, mis jaguneb järgnevalt: * hommikusöök 0,45 eurot, * lõunasöök 0,90 eurot, * oode 0,45 eurot. INFO HAIGESTUNUD LAPS ESMASED JUHISED VIIRUSNAKKUSE LEVIKU OHJELDAMISEKS

Haigel lapsel on kõige parem olla kodus. Palaviku, halva enesetunde, samuti köha ja nohuga ei jaksa laps olla lasteaias. Ta võib nakatada teisi lapsi ja personali.

Lapsevanem teavitab lapse haigestumisest lasteaeda. Kui lapsel on diagnoositud nakkushaigus, millega võib kaasneda teiste laste haigestumine, on lapsevanemal kohustus sellest teavitada rühma töötajat või lasteaia juhtkonda.

Lasteaia direktor teavitab nakkushaigusest Terviseametit ning avaldab lapsevanematele teate lasteaiale teatavaks saanud nakkushaiguse juhtumist.

Lapsevanem võimaldab lapsel lasteaiast eemal viibida, kui lapsel on haigus, mis võib nakatada. Soovituslik on hoida last lasteaiast eemal ka mõni päev pärast haigussümptomite kadumist.

Nakkushaiguste esinemise perioodil rakendatakse lasteaias eri puhastuskorda.

(Viide Lasteaia kodukord).